|
Z zakontraktowaniem Pawła różnie może być. Wiadomo co potrafi. Z nim jest jak z wieloma polskimi piłkarzami, którzy jadą za granicę i wracają z podkulonymi ogonami. Come back'i w Wiślackim wydaniu rzadko były udane. Ale w wyniku braku posiadania drugiego sensownego napastnika, obecność Brożka mogła by być zbawienna. Być może stanie się drugim Frankowskim... Ja mówię tak dla Brożka, wolę jego niż jakiegoś emeryta. Pozdro
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|