Pytanie takie ode mnie...
Na rundę wiosenną poprzedniego sezonu miałam karnet (=tę naklejkę na KK). Na tę rundę nie będę kupować karnetu, ponieważ nie będę mogła być na wszystkich meczach. I teraz pytanie: czy tę naklejkę zdejmą mi w kasie po prostu czy będę musiała np. wyrabiać nową Kartę Kibica?
Miał ktoś podobnie?
Pytanie trochę może i głupie, ale chcę się upewnić.
Z góry dzięki za odpowiedź.
EDIT: Spoko, dzięki panowie za odp.
@!!IRIVER!!- a ja wiem po co? Wyobraź sobie, że nie siedzę w tych wszystkich regułkach i nie wiem czy im to potrzebne czy nie, itp itd.
