Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8647
Stary 15.08.2012, 12:09
Pytanie takie ode mnie...

Na rundę wiosenną poprzedniego sezonu miałam karnet (=tę naklejkę na KK). Na tę rundę nie będę kupować karnetu, ponieważ nie będę mogła być na wszystkich meczach. I teraz pytanie: czy tę naklejkę zdejmą mi w kasie po prostu czy będę musiała np. wyrabiać nową Kartę Kibica?
Miał ktoś podobnie?

Pytanie trochę może i głupie, ale chcę się upewnić.
Z góry dzięki za odpowiedź.

EDIT: Spoko, dzięki panowie za odp.
@!!IRIVER!!- a ja wiem po co? Wyobraź sobie, że nie siedzę w tych wszystkich regułkach i nie wiem czy im to potrzebne czy nie, itp itd.
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez masterlag : 15.08.2012 o godz. 13:21.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując