|
Zawsze twierdze ze naszej slabiutkiej lidze potrzeba ligi 10 zespolowiej - 4 rundy - 36 meczy ... i drastyczna ( dla niektorych ) koncowka - czyli spadek np. 3 druzyn - wtedy byloby o co grac 3 druzyny o puchary- 3 o spadek - malo by bylo miejsca do tzw. stalego i pewnego miejsca w srodku tabeli
|