Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21786
Stary 15.08.2012, 10:05
Zawsze twierdze ze naszej slabiutkiej lidze potrzeba ligi 10 zespolowiej - 4 rundy - 36 meczy ... i drastyczna ( dla niektorych ) koncowka - czyli spadek np. 3 druzyn - wtedy byloby o co grac 3 druzyny o puchary- 3 o spadek - malo by bylo miejsca do tzw. stalego i pewnego miejsca w srodku tabeli
Odpowiedz cytując