qqq_b napisał(a):

|
Liga 20 zespołowa. Puchar Polski w systemie grupowym. Wartosciowy Puchar Ligi. W sumie dałoby to zespołom słabym i "srodka tabeli" ok. 50 meczy w sezonie. Mocnym ( wystepy w Europie - oby ) ok. 60 meczy. W sam raz.
|
To teraz jeszcze wymień 20 polskich drużyn, które wytrzymałyby to finansowo.
Pamiętaj, że więcej drużyn = mniej kasy z canalplus na jedną drużynę.
Poza tym już widzę te dziesiątki tysięcy kibiców na stadionach w grudniu czy w lutym.