wolfy napisał(a):

Nie jest tajemnicą, że Łysy lubi chrzanić w mediach od rzeczy.
Z drugiej strony - co drugi piłkarz ma jakieś epizody za sobą. Dostaje nagle taki więcej pieniędzy niż jest w stanie ogarnąć i wali mu w pałę, szczególnie w młodym wieku.
Probierz coś tam wspominał o "niemieckim wychowaniu", więc liczę że nie będzie z nim żadnych problemów pozasportowych. Na te czysto piłkarskie jesteśmy raczej przygotowani, ale jak by się jeszcze okazało że mu bije w czajnik...
Lepiej nie zapeszaj.
|
No właśnie z Sikorskim jest taka sprawa, że chyba przygniótł go trochę Wojciechowski. Ale w Zabrzu dawał chłopak radę, może wróci do tej dyspozycji i będzie z niego pożytek, a jak nie to hmm będzie statystował na ławce.