|
Ale po co dodatkowo 2 drużyny skoro co roku kluby mają problemy z otrzymaniem licencji. Więcej drużyn to większe prawdopodobieństwo ustalenia następnego składu sezonu przy zielonym stoliku jeżeli ten system licencyjny byl by rozpatrywany tak jak należy to praktycznie co roku nie powinno być walki o utrzymanie tylko licencje by decydowały o awansach, spadkach. Lepiej zmniejszyć ligę do 14.
|