Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
Od: 07.2011
Offline
#
21781
14.08.2012, 23:47
grupowy puchar + jeszcze puchar ligi to by byla przesada, juz teraz jak ktos gra w LE w grupie to mu sie to czkawka w lidze odbija, ale fakt ze przydaloby sie ogolnie wiecej grania
rps16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rps16
Znajdź inne posty napisane przez rps16