Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21781
Stary 14.08.2012, 23:47
grupowy puchar + jeszcze puchar ligi to by byla przesada, juz teraz jak ktos gra w LE w grupie to mu sie to czkawka w lidze odbija, ale fakt ze przydaloby sie ogolnie wiecej grania
Odpowiedz cytując