Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59517
Stary 14.08.2012, 23:35
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze takie pytanie, Sikorski jakie nas ze sobą problemy? Alko, hazard czy co?

Czytałem wywiad z łysym i tam cos takiego powiedział w sensie jak na razie jest spoko bo myśli tylko o piłce...
Nie jest tajemnicą, że Łysy lubi chrzanić w mediach od rzeczy.

Z drugiej strony - co drugi piłkarz ma jakieś epizody za sobą. Dostaje nagle taki więcej pieniędzy niż jest w stanie ogarnąć i wali mu w pałę, szczególnie w młodym wieku.

Probierz coś tam wspominał o "niemieckim wychowaniu", więc liczę że nie będzie z nim żadnych problemów pozasportowych. Na te czysto piłkarskie jesteśmy raczej przygotowani, ale jak by się jeszcze okazało że mu bije w czajnik...

Lepiej nie zapeszaj.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując