MatMario napisał(a):

Jeszcze takie pytanie, Sikorski jakie nas ze sobą problemy? Alko, hazard czy co?
Czytałem wywiad z łysym i tam cos takiego powiedział w sensie jak na razie jest spoko bo myśli tylko o piłce...
|
Nie jest tajemnicą, że Łysy lubi chrzanić w mediach od rzeczy.
Z drugiej strony - co drugi piłkarz ma jakieś epizody za sobą. Dostaje nagle taki więcej pieniędzy niż jest w stanie ogarnąć i wali mu w pałę, szczególnie w młodym wieku.
Probierz coś tam wspominał o "niemieckim wychowaniu", więc liczę że nie będzie z nim żadnych problemów pozasportowych. Na te czysto piłkarskie jesteśmy raczej przygotowani, ale jak by się jeszcze okazało że mu bije w czajnik...
Lepiej nie zapeszaj.