Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
Od: 07.2011
Offline
#
21780
14.08.2012, 22:55
Liga 20 zespołowa. Puchar Polski w systemie grupowym. Wartosciowy Puchar Ligi. W sumie dałoby to zespołom słabym i "srodka tabeli" ok. 50 meczy w sezonie. Mocnym ( wystepy w Europie - oby ) ok. 60 meczy. W sam raz.
qqq_b
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez qqq_b