|
Aby realnie myśleć "o czymś" to musimy mieć co sezon 2 zespoły w grupie LE. I to z palcem w nosie. A my co roku się meczymy aby wejść w ogóle do IV rundy. O czym my tu rozmawiamy? Co roku pompujemy balonik, że " w tym roku to się uda". Co się u da pytam się? Kolejna kompromitacja? Śląsk, Ruch i Lech - zaliczone. Legia jeszcze jako tako się broni. Jeśli ktoś myśli, żę Sląsk ma jakiekolwiek szanse z Niemcami to chyba jest chory psychicznie, albo nie widział ich gry w eliminacjach. IIIligowy Luboński by ich wyeliminował.
Powinien zostać wprowadzony jakiś przepis, aby klubiki typu Śląsk, Ruch czy np. Jagiellonia miały zakaz gry w europejjskich pucharach. Nie ma po co ich tam wysyłac, bo tylko kompromituja nasz kraj. W ogóle to zabronic na okres 5 lat występów polskim zespolom w tych rozgrywkach. Może po tym okresie sie cos zmieni. Zaczniemy od 0.
|