Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21779
Stary 14.08.2012, 22:25
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam o co? Środek tabeli to maks co może z nich być w tym sezonie.Bez napastnika daleko nie zajadą.


Ludzie a skad wy to wiecie?

w tej lidze nic tak naprawde nie potrzeba oprocz ambicjii i szczescia.

Amika napewno aspiruje wysoko,no i maja Rumka ktory ma duze ambicje ,ja bym ich nie skreslał .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując