MichaelMyers napisał(a):

|
Z tego co pisalo na kadrze bardzo dobrze wygladal na treningach, Smuda go chwalil, wiadomo , ze nie mial szans na gre przy Lewandowskim, ale facet byl na finalach ME i byl pierwszym zmiennikiem w ataku, skad w ogole wiesz, ze Brozek jest w slabej formie?czy ty nie rozumiesz, ze gral w klubie 5x bogatszym od Wisly? gdzie na porzadku dziennym gosci po 5 ml euro kupuja i sprzedaja.Wiesz jaki jest poziom w Turcji aktualnie? Boguski czy Sikorski to by w najslabszych klubach tam nie mieli szans na gre.Jeden z najslabszych klubow tam zaplacil za Deleva wiecej niz Wisla proponowala.Trabzon czy Celtic to duze kluby sa my jestesmy amatorami przy nich finansowo i w jakosci transferow.Nie ma sensu porownywac jakosci pilkarzy jaka tam maja z nami, bo to jest przepasc.My jestesmy nedzarzami przy nich, oni tam maja lepszych pilkarzy na lawce niz my w podstawowym skladzie.I w zyciu takiego kontraktu nie dostanie , bo bylby wiekszy niz ten co mial wczesniej, Brozek wie, ze obecnie moze liczyc w Wisle na znacznie mniejsza kase,ale on jest juz ustawiony dzieki Turkom, jemu juz nie chodzi o pieniadze, chce grac i sie odbudowac.Oczywiscie, ze jest to pilkarz w Polsce uznany, reprezentant kraju i na smieciowej umowie gral nie bedzie, ale zadnej kosmicznej kwoty, ktora przekracza nasze mozliwosci sobie tez nie zazyczy.
|
kasa to nie wszystko misiu. przytoczyc ci przyklad RB Salzburg
g. mnie obchodzi czy klub jest bogaty czy biedny, faktem jest że Brożek przez ostatni rok rozegrał 10 meczy z czego wiekszość wchodził z lawki.(wg. tr.de) nie licze jakichś sparingów reprezentacyjnych, czy epizodu na euro gdzie nic nie pokazał.
Brożek jest bardzo dobrym napastnikiem jak na polskie warunki ale nikt nie wie w jakiej formie jest, no chyba ze dla ciebie autorytetem jest Smuda ktory juz sam nie wie co mówi. oczywisćie ze Paweł bardzo by się przydał druzynie, ale tylko wtedy gdy będzie w formie a tego nikt nie jest w stanie zagwarantować. w innym przypadku mamy drugiego Małeckiego tylko z 3 krotnie wyższym kontraktem

MichaelMyers napisał(a):

a czylito co napisz to musi być prawda tak

fajnie masz