|
Z tego co pisalo na kadrze bardzo dobrze wygladal na treningach, Smuda go chwalil, wiadomo , ze nie mial szans na gre przy Lewandowskim, ale facet byl na finalach ME i byl pierwszym zmiennikiem w ataku, skad w ogole wiesz, ze Brozek jest w slabej formie?czy ty nie rozumiesz, ze gral w klubie 5x bogatszym od Wisly? gdzie na porzadku dziennym gosci po 5 ml euro kupuja i sprzedaja.Wiesz jaki jest poziom w Turcji aktualnie? Boguski czy Sikorski to by w najslabszych klubach tam nie mieli szans na gre.Jeden z najslabszych klubow tam zaplacil za Deleva wiecej niz Wisla proponowala.Trabzon czy Celtic to duze kluby sa my jestesmy amatorami przy nich finansowo i w jakosci transferow.Nie ma sensu porownywac jakosci pilkarzy jaka tam maja z nami, bo to jest przepasc.My jestesmy nedzarzami przy nich, oni tam maja lepszych pilkarzy na lawce niz my w podstawowym skladzie.I w zyciu takiego kontraktu nie dostanie , bo bylby wiekszy niz ten co mial wczesniej, Brozek wie, ze obecnie moze liczyc w Wisle na znacznie mniejsza kase,ale on jest juz ustawiony dzieki Turkom, jemu juz nie chodzi o pieniadze, chce grac i sie odbudowac.Oczywiscie, ze jest to pilkarz w Polsce uznany, reprezentant kraju i na smieciowej umowie gral nie bedzie, ale zadnej kosmicznej kwoty, ktora przekracza nasze mozliwosci sobie tez nie zazyczy.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 14.08.2012 o godz. 21:30.
|