|
Ludzie o czym my tu rozmawiamy mamy w ataku Sikorskiego, ktory byl za slaby na Polonie, Boguskiego, ktory tak przyjmuje pilke w sytuacji sam na sam, ze ucieka poza pole karne,w dodatku pewnie za chwile znowu bedzie kontuzjowany, co wam nie pasuje z tym Brozkiem?Oczywiscie, ze Brozek jest slabszym pilkarzem niz byl, ale jezeli go zatrudnia to pokaze calej obsadzie naszego ataku jak nie umia grac w pilke lacznie z Genkovem.Bo mamy tam przecietniaka, dwie kaleki i to wszystko na poziom ekstraklasy.Ouito juz wam sie spodobal,chociaz dopiero sie uczy, i to po meczu z jakimis amatorami, a wiecie dlaczego? bo jemu przynajmniej pilka nie przeszkadza w grze, jak Boguskiemu czy Sikorskiemu.Niektorzy tu zyja w jakim urojeniu, ze mamy mnostwo wartosciowych napastnikow, a mamy jednego przyzwoitego.Brozek w ataku z Genkovem, Quito moze isc na skrzydlo, a Melikson do srodka, ja tak bym to widzial.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 14.08.2012 o godz. 20:37.
|