felipe napisał(a):

Postronna 
Takiego kabaretu jak w tym temacie to od czasów TEY nie było. Odpuść jaroo1 mimo wszystko.
|
Ponieważ to ja zostałem zacytowany dlatego z pewą niechęcią ale jednak czuję sie w obowiązku odpowiedzieć. Żeby trzymać poziom to może w stylu TEY'a:
O bulwa ... ale zimniok