Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18651
Stary 14.08.2012, 20:25
felipe napisał(a):Wyświetl post
Postronna

Takiego kabaretu jak w tym temacie to od czasów TEY nie było. Odpuść jaroo1 mimo wszystko.
Ponieważ to ja zostałem zacytowany dlatego z pewą niechęcią ale jednak czuję sie w obowiązku odpowiedzieć. Żeby trzymać poziom to może w stylu TEY'a:
O bulwa ... ale zimniok