Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21774
Stary 14.08.2012, 19:33
Nie rozumiem poparcia ekstraklasy dla tego pomysłu. W poprzednim sezonie byli piłkarze Legii i Wisły, którzy zagrali około 50 spotkań (Wawrzyniak ponad 50). Teraz dodajcie dodatkowych 14 kolejek. Przy te reformie składy powinny być wzmocnione, by zespoły miały w miarę równorzędne dwie jedenastki. Przy obcinaniu budżetów, jak ma to miejsce teraz, to jest mrzonka.
Odpowiedz cytując