Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3810
Stary 14.08.2012, 19:24
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
A mi sie wydaje ,że ta cała dziura budżetowa jest na niby.
Być może nasz dług został prawie cały spłacony ,a Cupiał "uratował" Wisłę pożyczając jej 10 milionów złotych i w ten sposób dalej by ciągnał kase z Wisły .
Źle to ująłem w słowa , ale powinniście ogarnąć o co chodzi
Wiadomo raporty finansowe mówią co innego , ale powyższy tekst jest moją wyobraźnią
masz 100 %racji powiem więcej jest nawet wyobraźnią bujną
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując