Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
3810
14.08.2012, 19:24
Manhunt
napisał(a):
A mi sie wydaje ,że ta cała dziura budżetowa jest na niby.
Być może nasz dług został prawie cały spłacony ,a Cupiał "uratował" Wisłę pożyczając jej 10 milionów złotych i w ten sposób dalej by ciągnał kase z Wisły .
Źle to ująłem w słowa , ale powinniście ogarnąć o co chodzi
Wiadomo raporty finansowe mówią co innego , ale powyższy tekst jest moją wyobraźnią
masz 100 %racji powiem więcej jest nawet wyobraźnią bujną
dziękuję za uwagę
picasso
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do picasso
Znajdź inne posty napisane przez picasso