A mi sie wydaje ,że ta cała dziura budżetowa jest na niby.
Być może nasz dług został prawie cały spłacony ,a Cupiał "uratował" Wisłę pożyczając jej 10 milionów złotych i w ten sposób dalej by ciągnał kase z Wisły .
Źle to ująłem w słowa , ale powinniście ogarnąć o co chodzi

Wiadomo raporty finansowe mówią co innego , ale powyższy tekst jest moją wyobraźnią
