wiertar może głupie ale niestety jeśli firma sponsoruje danego zawodnika chce w zamian reklamy na koszulce w spotach albo na banerach .Więc wszystko możliwe ale to ewentualny czarny scenariusz.Aczkolwiek za kilka wszystko się okaże puki co typuje że wróci na koszulki Bet at... z napisem Wisła at home