Paweł Brożek ma moje 100% poparcie do końca jego kariery,bez formy zapewnia 10 bramek w sezonie a w formie jest jednym z głównych kandydatów do korony króla strzelców.
Jest wiślakiem w 100% i zawsze walczył dla Wisły
PS:Jak się nie myle nikt z Wiślaków tyle Legii nie strzelał co Paweł

To że nie grał to ważny aspekt ale też popatrzcie jakich miał konkurentów do ataku,jestem pewien że sobie poradzi
Zawsze z bratem mieli charakter,takich piłkarzy potrzebuje Wisła a sportowo napewno nie jest gorszy od Sikorskiego
I jeszcze jedna sprawa,on jest za darmo do podpisania,lepszej okazji nie ma