Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59500
Stary 14.08.2012, 19:00
Paweł Brożek ma moje 100% poparcie do końca jego kariery,bez formy zapewnia 10 bramek w sezonie a w formie jest jednym z głównych kandydatów do korony króla strzelców.

Jest wiślakiem w 100% i zawsze walczył dla Wisły

PS:Jak się nie myle nikt z Wiślaków tyle Legii nie strzelał co Paweł
To że nie grał to ważny aspekt ale też popatrzcie jakich miał konkurentów do ataku,jestem pewien że sobie poradzi

Zawsze z bratem mieli charakter,takich piłkarzy potrzebuje Wisła a sportowo napewno nie jest gorszy od Sikorskiego
I jeszcze jedna sprawa,on jest za darmo do podpisania,lepszej okazji nie ma
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 14.08.2012 o godz. 19:07.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując