JOSE 841 napisał(a):

i po temacie Dana...Co do transferu Brożka nawet jeśli by sie nie sprawdził to Wisła miałaby nowego sponsora.Ewentualny motyw z nazwą sponsora tylko na koszulce Brożka byłby porażką .Aczkolwiek szkoda że dopiero teraz Wisła zaczyna szukać sponsora który wzmocni finansowo Wisłe i ciekawe z jakiej branży a może powrót Bet at.. ?
|
kazdy twoj post jest wielką kopalnia beki!!! ten z danem na d. sportowego był swietny, ale ten o sponsorze na koszulce Brożka pozamiatal
Brozek od roku nic nie gra wiec nie byłbym taki pewnien ze zostal by naszym zbawicielem w ataku. zamiast niego wole zeby Romell otrzymywal duzo szans na pokazanie się, bo jak Brozek dolaczy do ataku o raczej nie dostanie ich zbyt wielu, chyba ze w pomocy