Matejas_ napisał(a):

|
Podobnie będzie z Burasem i Chrapkiem jak się ich będzie trzymać na ławce przez następne 5 lat... a póki taki stan rzeczy będzie miał miejsce w naszej drużynie nigdy nie doczekamy się nawet cienia Meliksona!
|
Skąd wiesz, że Buras ma potencjał by być piłkarzem choćby w połowie tak dobrym jak Melikson? To jedna wielka niewiadoma. Chrapek jest na pewno obiecującym graczem i jeśli będzie wystarczająco dobry to będzie grać. Nikt nikomu nie da miejsca w składzie za darmo. Nie dostali go za nic wspomniani Brożek, Błaszczykowski czy Małecki.
Z naszymi młodymi jest jeszcze jeden problem. Ewidentnie nie wytrzymują obciążeń treningowych w zawodowym futbolu i często to kontuzje załamują ich kariery. Choćby wspomniani Chrapek i Buras są w tym momencie kontuzjowani. Albo młody Czekaj, który co chwila łapie jakieś urazy co mocno hamuje proces jego wprowadzania do drużyny. To wszystko nie jest takie proste...