Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59498
Stary 14.08.2012, 18:19
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Podobnie będzie z Burasem i Chrapkiem jak się ich będzie trzymać na ławce przez następne 5 lat... a póki taki stan rzeczy będzie miał miejsce w naszej drużynie nigdy nie doczekamy się nawet cienia Meliksona!
Skąd wiesz, że Buras ma potencjał by być piłkarzem choćby w połowie tak dobrym jak Melikson? To jedna wielka niewiadoma. Chrapek jest na pewno obiecującym graczem i jeśli będzie wystarczająco dobry to będzie grać. Nikt nikomu nie da miejsca w składzie za darmo. Nie dostali go za nic wspomniani Brożek, Błaszczykowski czy Małecki.

Z naszymi młodymi jest jeszcze jeden problem. Ewidentnie nie wytrzymują obciążeń treningowych w zawodowym futbolu i często to kontuzje załamują ich kariery. Choćby wspomniani Chrapek i Buras są w tym momencie kontuzjowani. Albo młody Czekaj, który co chwila łapie jakieś urazy co mocno hamuje proces jego wprowadzania do drużyny. To wszystko nie jest takie proste...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując