Jaroo1 napisał(a):

|
Dobra, czesc. Nie dyskutuje z Wami (szczegolnie z Drozdem bo jego przypadek to sie juz chyba kwalifikuje na leczenie) bo zaraz sie okaze, ze Tusk jest winien wszystkiego. Jebac tych wszystkich pasozytow co siedza przy korycie i zra za nasze pieniadze a wy byscie za nich glowe nadstawili
|
Halo tu ziemia, Tusk nie jest winny wszystkiemu, ale odpowiada za wszystko! Jak ma wszędzie burdel to choć może bezpośrednio winny nie jest ale odpowiedzialność ponosi. Jeżeli takie banały trzeba Ci tłumaczyć to nie wesoło.
A teksty że wszyscy są tacy sami, to wyświechtana bzdura, najczęściej powielana przez tych którzy mają najwięcej za uszami.