Manhunt napisał(a):

|
Dług jest , ale miło by było dowiedzieć się ile go zostało.
|
zgadzam się... i jakie sa postanowienia co do wysokości rocznych spłat. Obawiam się jednak, że to co Wisła spłaca to jednak tylko odsetki... Miło by było gdyby Wisła spłacała kapitał