Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 14.08.2012, 17:12
funkykoval napisał(a):Wyświetl post

Polska w ciągu ostatnich 5 lat zaledwie 3 razy miała reprezentanta w grozgrywkach grupowych, o ciągłości mówić nie ma za bardzo co, bo jeżeli w tym sezonie Legia nie dojdzie do tego etapu, to skończymy z wynikiem 2 punktów z hakiem, a to bez względu na sposób obliczania jest zdecydowanie za mało nie tylko dla poprawienia swojej pozycji, ale przede wszystkim dla utrzymania już posiadanego miejsca.
A nie 4 ? Dwa razy Lech, Legia i Wisła. To daje średnią poniżej 1. To nie dużo, trzeba to poprawić.

Ale co ciekawe skuteczność wyjścia z grupy dla tych 4 przypadków wynosiła 100%. I tu już pozytyw, chyba żaden inny kraj nie ma takiej skuteczności.

Zgadzam się dużo zależy od Legii, jak Legia awansuję jest szansa walczyć o średnią powyżej 5 jeszcze nie w tym sezonie ale za 2 sezony, jak odpadnie to wrócimy do punktu wyjścia, czyli odległych marzeniach o 15 miejscu.