Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
21773
14.08.2012, 17:08
Junior_Battle
napisał(a):
Rosja, Turcja... takie "leszcze" pierwsze z brzegu
W Rosji w tym sezonie był tylko taki podział ze względu na zmianę systemu rozgrywek. W Turcji z tego co czytałem zrezygnowali po jednym sezonie z tego typu urozmaiceń.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89