Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21773
Stary 14.08.2012, 17:08
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
Rosja, Turcja... takie "leszcze" pierwsze z brzegu
W Rosji w tym sezonie był tylko taki podział ze względu na zmianę systemu rozgrywek. W Turcji z tego co czytałem zrezygnowali po jednym sezonie z tego typu urozmaiceń.
Odpowiedz cytując