Wyświetl pojedynczy post
Rafał_TS
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3210
Stary 14.08.2012, 16:51
Watts napisał(a):Wyświetl post


Dla mnie koszulki z wszelakimi kołnierzykami są po prostu automatycznie zajebiste. Te nasze tegoroczne na przykład, to zostawiłbym już na stałe
Co to wyłonił nam się kolejny najstarszy klub w Polsce?
[SIGPIC][/SIGPIC]
Odpowiedz cytując