Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Rafał_TS
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Śródmieście
Offline
#
3210
14.08.2012, 16:51
Watts
napisał(a):
Dla mnie koszulki z wszelakimi kołnierzykami są po prostu automatycznie zajebiste. Te nasze tegoroczne na przykład, to zostawiłbym już na stałe
Co to wyłonił nam się kolejny najstarszy klub w Polsce?
[SIGPIC][/SIGPIC]
Rafał_TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Rafał_TS