Wyświetl pojedynczy post
husarmac
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59488
Stary 14.08.2012, 16:21
jakoś nie jestem wielkim entuzjastom powrotu Pawła Brożka... w relacji cena (zarobki)/jakość nie za bardzo się opłaca... wole aby trener dawał szanse Szewczykowi czy Kamińskiemu...

A wiecie kto zadebiutował Eredivisie? Tak, tak nasz (niestety już były) 3 bramkarz Filip Kurto... więc powiadam bracia i siotry dawajmy szanse młodym!!! a nie Jaliensowi, Bunozie, Sikorskiemu itd..

Oby ewentualny powrót Brożka nie wyglądał tak samo jak powrót Żurawskiego...
Odpowiedz cytując