Temat: Ekstraklasa
Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21768
Stary 14.08.2012, 15:43
Czy gdzies jeszcze w Europie gra sie wedlug takiego idiotycznego systemu? Oprocz Malty i San Marino.
Jesli juz sztucznie wydluzac sezon to tylko poprzez Puchar Polski systemem grupowym.
Odpowiedz cytuj±c