Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21766
Stary 14.08.2012, 15:16
montypajton napisał(a):Wyświetl post
Też się nad tym zastanawiałem, bo ten model był już testowany. Przy czym wtedy sezon zasadniczy trwał jedna rundę a nie 2 z tego co pamiętam. Generalnie, Ektraklasa SA wyjaśnia chęć przeprowadzenia reform tym, że największa część przychodów polskich klubów pochodzi z dnia meczu, więc trzeba dążyć aby liczbę tych dni zwiększyć (inna sprawa że wraz ze wzrostem liczby meczów, wzrastają koszta ich organizacji, które ponoszą kluby).
14 kolejek więcej tego syfu
Kto to będzie oglądał ? Dajcie ludziom żyć
Ciekawe czy z meczu o superpuchar były takie duże przychody - myślę, ze jak zobaczą frekwencje w tym sezonie to się trochę zdziwią
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując