montypajton napisał(a):

|
Też się nad tym zastanawiałem, bo ten model był już testowany. Przy czym wtedy sezon zasadniczy trwał jedna rundę a nie 2 z tego co pamiętam. Generalnie, Ektraklasa SA wyjaśnia chęć przeprowadzenia reform tym, że największa część przychodów polskich klubów pochodzi z dnia meczu, więc trzeba dążyć aby liczbę tych dni zwiększyć (inna sprawa że wraz ze wzrostem liczby meczów, wzrastają koszta ich organizacji, które ponoszą kluby).
|
14 kolejek więcej tego syfu

Kto to będzie oglądał ? Dajcie ludziom żyć

Ciekawe czy z meczu o superpuchar były takie duże przychody - myślę, ze jak zobaczą frekwencje w tym sezonie to się trochę zdziwią
