Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59484
Stary 14.08.2012, 15:11
Bronex napisał(a):Wyświetl post
No ja odniosłem takie wrażenie ,że Paweł trzymał się kurczowe tego kontraktu bo klub z północy Turcji chciał się go pozbyć o wiele wcześniej. Tak przynajmniej wynika z doniesień medialnych. Poza tym skoro Celtic i liga szkocka jest taki mega mocarny to dlaczego nawet Brożek w Trabzonie nie grał regularnie. Trabzon słabszy niż Celtic?
Po pierwsze - zejdź na ziemię. Ironizowanie na temat Celticu i ligi szkockiej w kontekście naszej "Ekstra"klasy zajeżdża schizofrenią. Taki Celtic wytarłby pewnie podłogę każdym polskim klubem, pozostałym ich drużynom też nie odbierałbym na to szans. I nie, nie oznacza to że są "mega mocarni". Po prostu jesteśmy kelnerami. Drużyny z naszego najwyższego szczebla rozgrywkowego leje każdy kto akurat ma pod ręką jedenastu zdrowych, mogących biegać przez 90 minut mężczyzn. Dobitnie pokazuje to Puchar Polski. A teraz Cie zszokuję - liga turecka jest o wiele silniejsza od szkockiej. Trabzonspor jest pewnie silniejszy niż Celtic. Tak czy siak - nie ta półka.

Tak więc Twoje ironizowanie brzmi po prostu smutno i żałośnie na tle popisów pucharowych naszych drużyn (w tym Wisły) z ostatnich lat. Piłkarze mistrza Polski oblewają testy sportowe w Azerbejdżanie, a Wy (Ty i syryls) ironizujecie na temat ligi szkockiej. Z czym do ludzi?!

Po drugie - nie trzeba być specjalnie spostrzegawczym żeby widzieć, że jesteś do Brożka uprzedzony. Problem w tym, że sensownej alternatywy brak.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.08.2012 o godz. 16:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując