|
Liga szkocka od 2-3 lat poziom się zaniża, bo wszyscy Szkoci wyjeżdżają do Angli i tam też kontynuują kariere piłkarską. W Celticu sprawdziłem konkurencja nie była zbyt wysoka, ba gdyby Celtic wystawił 2 skład też by wygrywał, Rangersów nie ma robią co chcą w lidze a Brożek gówno zrobi w tej lidze, poszedł do Celticu żeby się Smuda nad nim zlitował(EURO 2012) pokazując że chce ale od tej kasy mu się w dupie poprzewracało, ja rozumiem że grał, mia możliwość pujścia do słabszego klubu z Turcji to wybrał Celtic, miał jeszcze APOEL, tam też by by coś ugrał w LM. Do powrotu Brożka jestem sceptycznie nastawiony, bo od dwóch lat jego poziom zmalał. Umówmy się że przyjdzie, pensje dostanie super, zacznie grać źle i...
|