Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59480
Stary 14.08.2012, 14:32
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Pomysł z zatrudnieniem Pawła Brożka całkowicie bezsensowny. Po pierwsze pensja ,po drugie kiedy on ostatnio grał regularnie w piłkę, po trzecie mentalność , po czwarte dwa razy się do tej samej rzeki nie wchodzi co przykład chociażby Żurawskiego pokazał bardzo dobitnie. Facet ,który deklaruje ,że może siedzieć nawet na trybunach byleby mu dużo płacili ,kurczowo trzymający się wysokiego kontraktu w Trabzonie, do tego niepotrafiący nawet wywalczyć sobie pewnego miejsca w słabej lidze szkockiej ,nie pasuje do profilu "młody, głody" ,którego szuka Kudłaty. Niby nie ma pieniędzy na dobrych zawodników, a Brożek ma otrzymać wysoki kontrakt i pewne miejsce na boisku . Za co? Jesteś tak dobry jak zagrałeś ostatni mecz ,zwykł mawiać Frankowski. Coś w tym jest.

Zostanie zatrudniony Brożek ,a za chwilę pojawi się gęganie na konferencjach ,że budżet się nie domyka i trzeba na gwałt sprzedać Meliksona ,Chaveza etc.
Ty tak na serio?

Liga Szkocka jest słabsza od naszej? Konkretnie - Celtic?
Paweł rozwiązał kontrakt z Trabzonem żeby nie siedzieć na ławie - to tak gwoli ścisłości. Wcale nie musiał.

Mam nadzieję, że Ci ulżyło...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.08.2012 o godz. 14:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując