|
Ja w tym sezonie tak ogolnie oczekuje jeszcze wiekszej pyty niz rok temu.
Jesli chodzi o Wisle to sa szanse w tym marazmie odzyskac tytul MP ale nie bedzie to latwe. Nie dlatego ze przeciwnicy jakos wymagajacy ale dlatego ze przy obecnym poziomie pyty o tytule bedzie decydowac ktorym pilkarzom sie bedzie mniej nie chcialo, kto uniknie kontuzji i bedzie mial troche szczescia...
Co do zmieny formuly rozgrywek na 2 fazy to nie uwazam zeby to cokolwiek mialo poprawic. Od mieszania lyzka herbata sie nie zrobi slodsza. Cwiczylsmy ten model jakies 10 lat temu i dosc szybko sie z nim pozegnano. Tamte argumenty wroca a ja sadze ze jedyny cel takich zmian to wprowadzenie ruchawki by sprawic wrazenie sie cos robi by w gruncie rzeczy nie robic nic. Problemem sa podstawy szkolenia mlodziezy i lesne dziadki nie rozumiejace jak szybko zmienia sie swiat. Cala reszta jest pochodna tych kwestii oraz statusu nieruszalnosci PZPN pod grozba dyskwalifikacji przez UEFA/FIFA.
Ostatnio edytowane przez DysoN : 14.08.2012 o godz. 14:34.
|