|
Tak, mhm. A Kaczynski wcale nie jest winny. Wiadomo, naciskali to musial podpisac. Czyli chcesz powiedziec, ze jesli np teraz PiS dojdzie do wladzy to tak samo pod naciskiem mediow, opinii publicznej i reszty rzadu bedzie dzialac na przekor sobie i na niekorzysc Polski? Wyzywasz wszystkich od lemingow a sam prezentujesz poziom dna, jestes lemingiem do kwadratu. Pisalem ci juz, ze w wielu kwestiach masz racje, masz spora wiedze ale tragiczne jest to, ze w ogien skoczylbys za tymi PiSowcami. Nie neguje tego, ze nie mozna byc wyborca PiSu czy tez po prostu z nimi sympatyzowac ale zatrwazajaca jest twoja slepota na ich bledy i absurdalne tlumaczenie sobie kazdego zlego ruchu tej partii. To jest fanatyczne zaslepienie, obled, ktory moglby doprowadzic Polske (gdyby mial takich sekciarzy jak ty) do katastrofy. Bo dla ciebie Kaczynski to jest Bog i on wszystko moze, pewnie jakby kazal jutro dla dobra Polski zabic kilka osob to bys to zrobil bo w koncu to nie taki glupi pomysl - rozwiazalby problem bezrobocia. Dla mnie rozsadny czlowiek i odpowiedzialny do bycia Polakiem to taki, ktory nie trzyma sie danej partii czy politykow ale umie w odpowiedniej chwili powiedziec stop tym oszustom, umie wyciagac wnioski, widzi bledy politykow. PiS i Kaczynski to takie same szuje jak Tusk i PO. Oboje populisci i frajerzy. Lech podpisal traktat lizbonski (Lecha jeszcze mozna bylo lubic i szanowac) ale Jarek to oszust i populista czystej krwi. Juz nie raz klamal, udawal fajnego, np slodzil kibicom zeby pozniej ich mieszac z blotem (np 11 listopada 2012, przestal mowic na lewice postkomunisci i jesli dobrze pamietam to tez cos tam na temat ludnosci slaskiej swirowal (mniejszosc niemiecka) a pozniej to odkrecal). To taki sam oszust i klamca jak Tusk a rozni sie tylko tym ze jest w opozycji a nie u wladzy. Obudz sie wreszcie
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|