Wit.Ek. napisał(a):

Góralu. Ja doskonale wiem co obliczyłeś.
Mój błąd w prognozowaniu jest 73 razy mniejszy...
|
No chyba jednak nie wiesz

Bo ja nic nie prognozuję

Obliczyłem średnią za już dokonanych
5 lat, błędu nie ma żadnego
To chyba tyle w temacie.