Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59476
Stary 14.08.2012, 13:44
Nie rozumiem jak po sprzedaży Małeckiego i zejściu z kontraktów Diaza, Lameya, Paljica, Jirsaka i innych nie ma kasy na Brożka.

(Chociaz osobiście mam go za zmanierowanego i wypalonego piłkarza i wcale nie ekscytuje mnie wizja jego przyjście)
Odpowiedz cytując