Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8644
Stary 14.08.2012, 13:34
był ktoś dzisiaj po bilet na bot? była kolejka jakaś czy małe zainteresowanie?
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując