|
Biorąc po uwagę że Paweł przez ostatni rok u nas albo grał na blokadzie albo się leczył i dochodził do siebie a ciągnął grę, to jestem spokojny że dałby tej drużynie bardzo dużo w jakiej by nie był teraz dyspozycji. Siłę ofensywną z nim można by uznać za wystarczającą na warunki polskiej e-klasy i spokojnie say what the time will tell.
Nie no bez jaj, Paweł Brożek do wzięcia za sam podpis i kontrakt to jest naprawdę okazja, nie wykorzystać jej to grzech i tyle.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|