Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21762
Stary 14.08.2012, 12:22
Co do przyszłego sezonu, to dla mnie oprócz Wisły i Legii do rangi największego faworyta do MP urasta...Jagiellonia. Na prawdę mają niezłą ekipą (przynajmniej na papierze), i jak tylko Franek będzie zdrowy a Hajto poprawi żenująca grę na wyjeździe to śmiem twierdzić, że to Jaga może w nadchodzącym sezonie święcić sukcesy.
Wzmocnili defensywę (Modelski, Pazdan i Ukach), ofensywa jest lepiej niż niezła, jedyne mankamenty jakie widzę, to obsada bramki pod nieobecność Sandomierskiego i ew. II napastnik po Franku, bo jak jego zabraknie to ciężko powiedzieć co "zmalować" może Zahorski czy Plizga (podejrzewam, że niedużo).
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując