Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59466
Stary 14.08.2012, 12:22
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
też tak myślę, że sponsorem może być jedynie Cupiał, a nie jakiś mityczny biznesmen z Małopolski, który zgodzi się wypłacić Pawłowi pensje za kontrakt i podpis za samą satysfakcje.

Nie sądzę też, że znalazłby się Małopolski biznesmen, który poprzez Pawła mógłby reklamować Frugo z Zabierzowa lub Tigera z Wadowic - bo automatycznie straci Klientów po "niepolskiej" stronie Krakowa i Małopolski.
jadłes ostatnio w cateringu na Wiśle ?
Odpowiedz cytując