domin_czyzyny napisał(a):

też tak myślę, że sponsorem może być jedynie Cupiał, a nie jakiś mityczny biznesmen z Małopolski, który zgodzi się wypłacić Pawłowi pensje za kontrakt i podpis za samą satysfakcje.
Nie sądzę też, że znalazłby się Małopolski biznesmen, który poprzez Pawła mógłby reklamować Frugo z Zabierzowa lub Tigera z Wadowic - bo automatycznie straci Klientów po "niepolskiej" stronie Krakowa i Małopolski.
|
jadłes ostatnio w cateringu na Wiśle ?