Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59462
Stary 14.08.2012, 11:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy to szukanie sponsora to przypadkiem nie błagalne patrzenie w stronę Cupiała?

Trzymam kciuki żeby zakontraktowali Pawła.
też tak myślę, że sponsorem może być jedynie Cupiał, a nie jakiś mityczny biznesmen z Małopolski, który zgodzi się wypłacić Pawłowi pensje za kontrakt i podpis za samą satysfakcje.

Nie sądzę też, że znalazłby się Małopolski biznesmen, który poprzez Pawła mógłby reklamować Frugo z Zabierzowa lub Tigera z Wadowic - bo automatycznie straci Klientów po "niepolskiej" stronie Krakowa i Małopolski.
Odpowiedz cytując