Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
ABGowiec
Member
Od: 10.2011
Offline
#
1693
14.08.2012, 11:16
Panowie ja sam nie mam karnetu jeszcze bo nie chcialo mi sie isc ale niedlugo sie wybiore i mysle ze takich ludzi jak ja jest duzoo wiec spokojnie. Nikt sie nie spieszy bo wie ze nie braknie
AVE
WISŁA
KRAKÓW
ABGowiec
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABGowiec
Znajdź inne posty napisane przez ABGowiec