Wyświetl pojedynczy post
ABGowiec
Member
 
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 14.08.2012, 11:16
Panowie ja sam nie mam karnetu jeszcze bo nie chcialo mi sie isc ale niedlugo sie wybiore i mysle ze takich ludzi jak ja jest duzoo wiec spokojnie. Nikt sie nie spieszy bo wie ze nie braknie
AVE WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując