Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18635
Stary 14.08.2012, 11:11
Jak sie nie wejdzie ludziom do domow drzwiami i oknami (radio, tv, internet) to nigdy nie skumaja o co chodzi. Wiekszosc ma wyjebane na polityke (co tam, ze polityka przeklada sie na ich cale zycie i wizerunek Polski), czesc marzy tylko o tym zeby wyjebac za granice, a wiekszosc po prostu woli zajac sie czym innym niz poznawaniem historii Polski i rozmyslaniem o polityce - to cos innego to telewizyjne gowno, ktore sie wciska ludziom we wszystkich stacjach. Mam wyjebane na polityke ale trudne sprawy to z checia poogladam bo sa ciekawe - tak mysla ludzie. Media - tylko poprzez nie mozna odkrecic to szambo, ktore wytworzono ludziom w glowach. To, ze kibice angazuja sie w akcje patriotyczne, charytatywne itd to nic nie znaczy, bo i tak w mediach przekaz jest jeden, kibic = chuligan - i tak beda myslec ludzie dopoki media nie zaczna im kazac myslec inaczej. Przydalyby sie jakies alternatywne media

A co do traktatu lizbonskiego chyba nie powiecie, ze podpisanie go przez SP L. Kaczynskiego bylo strzalem w dziesiatke?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 14.08.2012 o godz. 11:15.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.