Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59460
Stary 14.08.2012, 09:30
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
a kosztów 52 i Cupiał ratował kolejny raz skromnym przelewikiem (słowa Bednarza zaraz po przyjściu)
Mówić, że Cupiał ratował Wisłę skromnym przelewikiem to tak jakby mówić, ze banki ratują kredytami ludzi biorących pożyczki.

Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Chodzi mi o Zawadzkiego i Mączyńskiego... goście mieli niesamowity potencjał, jednak Wisła to Mistrz Polski w marnowaniu talentów, wprowadzaniu młodych do składu oraz leczeniu grajków!
Tak myślałem, że o nich ci chodzi. Cieżko powiedzieć jak sprawa wyglądałaby z Zawadzkim, ale dotychczasowe ekstraklasowe podobje Mączyńskiego brutalnie weryfikują jego rzekomy talent. Nic nie stało na przeszkodzie, żeby ten zwodnik zrobił kariere w innych klubach, a mimo to wygląda bardzo przeciętnie. Więc nie ma co tworzyć mitów o zmarnowanych wielkich talentach, bo naprawdę dobrzy piłkarze nie mają problemów z przebiciem się do składu Wisły (Brożek, Błąszczykowski, Małecki). Szansa, że któryś z wymienionym przez ciebie piłkarzy odpowiednio wprowadzony do zespołu mógł być alternatywą dla Meliksona jest bliska zeru.
Ostatnio edytowane przez Arked : 14.08.2012 o godz. 09:36.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując