Bobek90 napisał(a):

-Goral-
Ale juz tak abstrahujac od numerkow... naprawde sadzisz ze jestesmy w stanie walczyc o 15 pozycje?
|
Na wskoczenie do 15 w perspektywie 2 następnych lat mamy realne szanse, jeśli w tym roku jeden nasz klub ugra coś w lidze europy(Legia).
A, że to może być tylko jednorazowy skok to już inna sprawa.