Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 14.08.2012, 09:13
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
-Goral-



Ale juz tak abstrahujac od numerkow... naprawde sadzisz ze jestesmy w stanie walczyc o 15 pozycje?
Na wskoczenie do 15 w perspektywie 2 następnych lat mamy realne szanse, jeśli w tym roku jeden nasz klub ugra coś w lidze europy(Legia).

A, że to może być tylko jednorazowy skok to już inna sprawa.