Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59458
Stary 14.08.2012, 08:49
a czemu na siłe 4-4-2 ? , przy takich napastnikach można by było zagrac 4-3-3 ..

Pareiko
Jovanovic - Głowacki - Chavez - Frederiksen

Melikson - Sobolewski - Chrapek/Garguła/Illiev

Brożek - Genkov - Quito (bogus/illiev/sikorski)
Odpowiedz cytując