Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
59458
14.08.2012, 08:49
a czemu na siłe 4-4-2 ? , przy takich napastnikach można by było zagrac 4-3-3 ..
Pareiko
Jovanovic - Głowacki - Chavez - Frederiksen
Melikson - Sobolewski - Chrapek/Garguła/Illiev
Brożek - Genkov - Quito (bogus/illiev/sikorski)
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ