Pablo84 napisał(a):

serek.c2 i inni
Nie najeżdzajcie na chłopaka.
Niech wytłumaczy o co mu chodzi.Zachowajcie swoje komentarze na pózniej.
Dlatego Kamyk, napisz o co Ci chodzi, ale jeśli możesz rozwin swoją wypowiedź.
|
Chyba trochę kolegę przeceniasz , sądząc że wie o co mu chodzi. Znalazł linka w którym jakiś mitoman pluje na PiS, więc dla niego jest genialny.
A niżej jak dawniej Kaczyński mlaskał i było to obiektem niezdrowego zainteresowania "mediów", tak teraz pani profesor "sapie"

.
hunter napisał(a):

|
Przypominam, że Lech Kaczyński MUSIAŁ podpisać Traktat Lizboński. Tak nakazywało polskie prawo.
|
Trzeba dodać że jako jeden z dwóch przywódców w europie czekał z podpisem na referendum w Irlandii i przez cały ten czas ci sami którzy dzisiaj z popisania traktatu robią zarzut wtedy płakali dlaczego Prezydent nie podpisuje.