Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18631
Stary 14.08.2012, 07:45
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
serek.c2 i inni
Nie najeżdzajcie na chłopaka.
Niech wytłumaczy o co mu chodzi.Zachowajcie swoje komentarze na pózniej.
Dlatego Kamyk, napisz o co Ci chodzi, ale jeśli możesz rozwin swoją wypowiedź.
Chyba trochę kolegę przeceniasz , sądząc że wie o co mu chodzi. Znalazł linka w którym jakiś mitoman pluje na PiS, więc dla niego jest genialny.

A niżej jak dawniej Kaczyński mlaskał i było to obiektem niezdrowego zainteresowania "mediów", tak teraz pani profesor "sapie" .

hunter napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że Lech Kaczyński MUSIAŁ podpisać Traktat Lizboński. Tak nakazywało polskie prawo.

Trzeba dodać że jako jeden z dwóch przywódców w europie czekał z podpisem na referendum w Irlandii i przez cały ten czas ci sami którzy dzisiaj z popisania traktatu robią zarzut wtedy płakali dlaczego Prezydent nie podpisuje.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.08.2012 o godz. 07:53.
Hej Nasz TS !!