Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18630
Stary 14.08.2012, 07:21
Daleko mi do bronienia PiS-u i śp. Lecha Kaczyńskiego, ale drogi Kamyku, chciałbym jedynie byś zrozumiał że powyższy tekst jest na poziomie pierwszej klasy gimnazjum, a i w tym wieku napisanie takiego wywodu nie czyni go bynajmniej "genialnym".

Autor wpisu chce zaszokować i szokuje chyba tylko kompletnych ignorantów. Przypominam, że Lech Kaczyński MUSIAŁ podpisać Traktat Lizboński. Tak nakazywało polskie prawo.