Kamyk napisał(a):

Daleko mi do bronienia PiS-u i śp. Lecha Kaczyńskiego, ale drogi Kamyku, chciałbym jedynie byś zrozumiał że powyższy tekst jest na poziomie pierwszej klasy gimnazjum, a i w tym wieku napisanie takiego wywodu nie czyni go bynajmniej "genialnym".
Autor wpisu chce zaszokować i szokuje chyba tylko kompletnych ignorantów. Przypominam, że Lech Kaczyński MUSIAŁ podpisać Traktat Lizboński. Tak nakazywało polskie prawo.