|
serek.c2 i inni
Nie najeżdzajcie na chłopaka.
Niech wytłumaczy o co mu chodzi.Zachowajcie swoje komentarze na pózniej.
Dlatego Kamyk, napisz o co Ci chodzi, ale jeśli możesz rozwin swoją wypowiedź.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 14.08.2012 o godz. 00:34.
|